ANSATTE


Hanne Sophie Claussen
rektor tlf: 92874121


Camilla Olsson
sekretær tlf: 22 37 45 12
post@oslofotokunstskole.no






Morten Eckersberg
teknikklærer
morten@oslofotokunstskole.no



Jenny Rydhagen
lærer i billedforståelse/estetikk
jenny@oslofotokunstskole.no





Marie Sjøvold
lærer i billedforståelse/estetikk
marie@oslofotokunstskole.no
www.mariesjovold.no

Alexander Rishaug
vaktmester, It og teknisk ansvarlig
vaktmester@oslofotokunstskole.no
Espen Gleditsch
blogganvarlig og lærer i tekst
espen@oslofotokunstskole.no

www.espengleditsh.com





Geir Moseid
lærer i billedforståelse/estetikk
geir@oslofotokunstskole.no

www.geirmoseid.com


Alf Thomas Ollett
teknikklærer
alf@oslofotokunstskole.no


Mona Pahle Bjerke
kunsthistorielærer dag og kveldsskole

Istvan Virag
lærer i teknikk og billedforståelse/estetikk deltidsstudiet
www.istvanvirag.com